Prawo spadkowe Jelenia Góra

Kancelaria Adwokacka w Jeleniej Górze to nie tylko prawo pracy czy prawo karne. Adwokat prowadzi również sprawy (w tym w postępowaniach sądowych i polubownych) oraz udziela porad prawnych z zakresu szeroko pojętego prawa spadkowego.

Sprawy spadkowe

Prawo spadkowe to m.in. stwierdzenia nabycia spadku, sprawy o dział spadku, o zachowek, zapisy i polecenia. Kwestie, jakie pojawiają się po śmierci najbliższych często mogą przysparzać wielu wątpliwości i problemów – zwłaszcza że wielokrotnie zdarza się, że kwestie formalne są nieuregulowane przez kilka pokoleń i ciągną się długimi latami. Nierzadko pojawiają się też powiązane problemy związane z prawem rodzinnym, które powodują, że spadkobiercy potrzebują fachowej pomocy prawnej (którą zapewnia Kancelaria Adwokacka Bugaj Adwokaci) w formie, bądź to porady prawnej, bądź pomocy w toku całego postępowania objętego kwestiami spadkowymi. Adwokat Jelenia Góra jest w stanie takich porad udzielić po zapoznaniu się ze sprawą. Sprawy z zakresu prawa spadkowego bywają bardzo problematyczne, zaś nieuniknione powiązania emocjonalne stron spraw spadkowych (gdyż głównie są to sprawy rodzinne) nie ułatwiają rozwiązania powstałych sytuacji. Adwokat w takiej sytuacji może pomóc ostudzić rodzinne emocje w sposób profesjonalny i obiektywny, działając zgodnie z literą prawa.

Obszar działania

Kancelaria zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej oraz udziela wsparcia w toku prowadzonych postępowań w zakresie prawa spadkowego, obejmując obszar reprezentacji nie tylko na terenie Jeleniej Góry i okolic, ale i całej Polski, jeśli zachodzi taka potrzeba. Jelenia Góra to miejsce gdzie znajduje się nasza siedziba. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszą kancelarią. Adwokat jest do Państwa dyspozycji.

58-100 Świdnica, pl. Grunwaldzki 6/1

tel.: (74)85-20-586
fax: (74)85-20-586
e-mail: kancelaria.sca@bugaj-adwokaci.pl
58-500 Jelenia Góra, ul. Matejki 22/1a
Vis-a-vis Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze

tel.: (75)619-70-30
e-mail: kancelaria.jg@bugaj-adwokaci.pl
Województwo dolnośląskie

NIP: 8842672336
REGON: 022357280