Prawo Karne

Podejmujemy się wsparcia klientów w sprawach i sporach regulowanych przez prawo karne. Oferujemy doradztwo na rzecz zarówno osób pokrzywdzonych, jak i podejrzanych czy też oskarżonych. Nasza kancelaria prawna świadczy usługi w formie porady, reprezentowania klienta przed organami sądowymi, administracyjnymi oraz ścigania, a także przygotowywania wniosków (m.in. o wznowienie postępowania, kasację wyroku, odroczenie wykonania kary, warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania kary). Nasi adwokaci świadczą również pomoc osobom zatrzymanym oraz tymczasowo aresztowanym.

Mogą nam Państwo powierzyć sprawy karne, a także karno-skarbowe. Adwokat Jelenia Góra może wystąpić w charakterze pełnomocnika pokrzywdzonego, jak i oskarżyciela (posiłkowego bądź prywatnego). Podejmujemy się udziału procesowego w postępowaniu przygotowawczym, a także sądowym I oraz II instancji i w postępowaniu kasacyjnym.

W celu ustalenia szczegółów współpracy i zarezerwowania terminu spotkania z prawnikiem wymagany jest wcześniejszy kontakt z naszą kancelarią adwokacką w Jeleniej Górze bądź w Świdnicy.

Powrót wstecz

© 2024 Adwokaci Bugaj-Koterba - wszystkie prawa zastrzeżone.