Rozwód Jelenia Góra, alimenty, władza rodzicielska

Nasza kancelaria adwokacka w Jeleniej Górze zajmuje się sprawami regulowanymi przez prawo rodzinne. Są to między innymi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, a także związane z władzą rodzicielską oraz kontaktami z dzieckiem. Adwokat zapewnia wsparcie na każdym etapie postępowania – zarówno w formie sporządzenia i złożenia odpowiednich pism, wniosków i dokumentacji, jak i reprezentowania klienta w postępowaniu sądowym czy też udziału w mediacjach i negocjacjach. W naszej kancelarii w Jeleniej Górze udzielamy również porad prawnych.

W zakres naszych usług wchodzą różnego rodzaju sprawy rodzinne:

Prawo rodzinne - rozwody

Adwokat Katarzyna Bugaj Kotterba w Jeleniej Górze zajmuje się reprezentacją w postępowaniach sądowych w sprawach rozwodowych oraz o separację. Rozwód jest jednym z najbardziej stresujących wydarzeń, stąd łatwo o pomyłkę w toku postępowania rozwodowego. Tego typu sprawy obarczone są bardzo dużym ładunkiem emocjonalnym, co znacząco utrudnia podejmowanie decyzji, zaś pomoc profesjonalnego pełnomocnika takiego jak Adwokat w Jeleniej Górze stanowi gwarancję, że najistotniejsze rozstrzygnięcia rozwodu nie naruszą praw i interesów klienta. Ważnym jest, aby w tak trudnym czasie rozwodu mieć kontakt i wsparcie osoby, której celem jest zabezpieczenie interesów klienta. Kancelaria Adwokacka w Jeleniej Górze prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w szczególności w zakresie rozwodów/separacji.

Należy pamiętać, że jeśli małżonkowie posiadają wspólne małoletnie dzieci, to obowiązkiem Sądu jest orzec nie tylko o samym zakończeniu związku małżeńskiego, ale również o władzy rodzicielskiej, sposobie kontaktowania się z dziećmi oraz o alimentach. Te kwestie bywają bardzo zawiłe i wymagają szczególnie starannego podejścia pełnomocnika, uwzględniając w szczególności – interes i dobro dziecka. Adwokat winien wspierać klientów w trudnym procesie rozwodowym we wszystkich jego aspektach i tą zasadą się kierujemy.

58-100 Świdnica, pl. Grunwaldzki 6/1

tel.: (74)85-20-586
fax: (74)85-20-586
e-mail: kancelaria.sca@bugaj-adwokaci.pl
58-500 Jelenia Góra, ul. Matejki 22/1a
Vis-a-vis Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze

tel.: (75)619-70-30
e-mail: kancelaria.jg@bugaj-adwokaci.pl
Województwo dolnośląskie

NIP: 8842672336
REGON: 022357280